IPC-HFW3541T-ZAS-S2 - 2.7-13.5 mm - 5Mpix Starlight, 60m, AI, MIC, SSA, SMD4.0, popl.
Zewnętrzna kamera IP WizSense z czujnikiem o wysokiej czułości Starlight i SMD 4.0 AI do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie osób i pojazdów. Rozdzielczość 5 Mpix, inteligentne oświetlenie IR o zasięgu 60 m, obiektyw 2,7-13,5 mm...
Kod produktu: 2211-064 EAN: 6923172542373 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera IP WizSense z czujnikiem o wysokiej czułości Starlight i SMD 4.0 AI do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie osób i pojazdów. Rozdzielczość 5 Mpix, inteligentne oświetlenie IR o zasięgu 60 m, obiektyw 2,7-13,5 mm (99°-28°) z napędem, zintegrowany mikrofon i alarmowe wejścia/wyjścia. Kamera jest również wyposażona w AI SSA do dynamicznej adaptacji obrazu do warunków oświetlenia otoczenia.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.7" 5-megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Czułość na światło | 0,005 lux@F1.5 (kolor, 30 IRE) 0,0005 lux@F1.5 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, AI SSA, SMD 4.0 |
| Tryb nocny | Tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (filtr odcinający podczerwień) |
| Luminancja | 60 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Soczewka | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 99°-28° |
| Rozdzielczość | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2960 x 1668 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | AI AI + zasady IVS - ochrona obwodowa i wykrywanie ruchu SMD 4.0 z klasyfikacją obiektów, AI SSA dynamicznie dostosowująca obraz do warunków oświetleniowych otoczenia |
| Ustawiane funkcje | AI, IVS, SMD 4.0, AI SSA, WDR, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AUB, BLC, HLC, EIS, detekcja ruchu, itp. |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał wejścia: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał wyjścia: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/2,8 W (12 VDC); 3,4 W (PoE), maks. (WDR + intensywność podczerwieni + inteligencja): 7.4 W (12 VDC); 8,5 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















