JA-107K (4Y) - centrala z LAN i JA-194Y (LTE)
JA-107K to rozbudowana wersja systemu bezpieczeństwa JABLOTRON 100+. Przeznaczony jest do dużych pomieszczeń mieszkalnych, biur i firm, oferuje elastyczne rozwiązanie do ochrony zespołów mieszkaniowych, budynków administracyjnych i firm,...
Kod produktu: 2012-011 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
JA-107K to rozbudowana wersja systemu bezpieczeństwa JABLOTRON 100+. Przeznaczony jest do dużych pomieszczeń mieszkalnych, biur i firm, oferuje elastyczne rozwiązanie do ochrony zespołów mieszkaniowych, budynków administracyjnych i firm, które potrzebują systemu o wielu obszarach (sekcjach). Centrala wyposażona jest w komunikator LAN oraz w zestawie komunikator JA-194Y LTE, który umożliwia komunikację głosową, SMS-ową lub transmisję danych z użytkownikami końcowymi i centrami PCO. Wyposażony jest w kartę pamięci o pojemności 4 GB do przechowywania danych o zdarzeniach, udostępniania komunikatów głosowych, zapisywania zdjęć itp. Montaż wyłącznie przez przeszkolonego technika posiadającego ważny certyfikat Jablotron.
| Typ urządzenia | panel sterowania systemem bezpieczeństwa w pokrywie |
| Maks. liczba urządzeń peryferyjnych | do 120 bezprzewodowych i do 230 magistralowych |
| Maks. Liczba użytkowników | 600 |
| Maks. liczba obszarów (sekcji) | 15 |
| Maks. ilość wyjść PGM w systemie | 128 |
| Liczba kalendarzy | 64 wzajemnie niezależne |
| Tel. numery do wiadomości SMS | 50 |
| Tel. numery do wiadomości głosowych | 15 |
| Rozszerzenie bezprzewodowe | tak, trzeba kupić |
| Zasilacz | 230 V / 50 Hz, maks. 0,1 A, klasa ochronności II |
| Bateria zapasowa | 12 V, 18 Ah |
| Czas ładowania | maks. 72 godziny |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 2000 mA w sposób ciągły, 3000 mA przez 60 minut |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 1135/1107 mA podczas awarii AC |
| Pamięć zdarzeń | ok. 7 milionów ostatnich zdarzeń łącznie z datą i godziną |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















