JA-112P - autobus PIR - biały
Produkt jest komponentem autobusowym systemu JABLOTRON 100+. Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. Gwarantowany zasięg wykrywania to 90 ° / 12 m. Czujka spełnia najwyższe wymagania jakościowe i projektowe,...
Kod produktu: 0109-801 EAN: 8595614122092 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Produkt jest komponentem autobusowym systemu JABLOTRON 100+. Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. Gwarantowany zasięg wykrywania to 90 ° / 12 m. Czujka spełnia najwyższe wymagania jakościowe i projektowe, dzięki czemu może być stosowana również w luksusowych wnętrzach.
| Typ detektora | cyfrowy na magistrali BUS |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Ustawienia detektora | Oprogramowanie F-link z komputera PC |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Obecne zużycie | 3 - 11 mA |
| Wysokość montażu | 2,2 - 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Zakres | 12 m, 90° |
| Montaż/montaż | na ścianie, w rogu, z wykorzystaniem ramki JA-196PL-S częściowo wpuszczanej |
| Wyjście alarmowe | autobusem |
| Fałszywy opór. pop. | regulowany w dwóch poziomach |
| Nieruchomości | odporność na światło białe (do 6000 luksów) |
| Sterowanie wyjściem PGM | tak, PGM w systemie |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















