JA-120PB - autobus PIR + stłuczenie szkła
Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków oraz wykrywania stłuczenia powierzchni szklanych tworzących przegrodę budynku. Zawiera dwie niezależne czujki (przypisane do 2 pozycji w centrali). Typ detektora cyfrowy na...
Kod produktu: 0105-539 EAN: 8594052539301 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków oraz wykrywania stłuczenia powierzchni szklanych tworzących przegrodę budynku. Zawiera dwie niezależne czujki (przypisane do 2 pozycji w centrali).
| Typ detektora | cyfrowy na magistrali BUS |
| Funkcjonować | PIR + wykrywanie stłuczenia szkła |
| Adresowanie czujki w systemie | dwie pozycje |
| Ustawienia detektora | Oprogramowanie F-link z komputera PC |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Obecne zużycie | 5 mA |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Zakres | PIR: 12 m, 110 ° |
| Zakres | Szkło: 9 m (szkło min. 60 x 60 cm) |
| Montaż/montaż | na ścianie, w rogu |
| Wyjście alarmowe | autobusem |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















