JA-152P * - bezprzewodowy PIR - biały
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+. Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. Gwarantowany zasięg wykrywania to 90 ° / 12 m. Czujka spełnia najwyższe wymagania jakościowe i projektowe,...
Kod produktu: 0109-807 EAN: 8595614122122 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+. Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. Gwarantowany zasięg wykrywania to 90 ° / 12 m. Czujka spełnia najwyższe wymagania jakościowe i projektowe, dzięki czemu może być stosowana również w luksusowych wnętrzach. Czujka jest kompatybilna tylko z centralami JA-103K i A-107K.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy PIR - biały |
| Zasilacz | 1x bateria litowa CR123A (3 V / 1500 mAh) |
| Żywotność baterii | 4 lata (w trybie Smartwatch) |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m (teren otwarty) |
| Wysokość montażu | 2,2 - 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (poziomo) | 90 ° / 12 m |
| Zgodność | F-Link 2.0.0 i nowsze |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















