JA-154E-GR* - szary - bezprzewodowy wg. moduł z wyświetlaczem LCD, kluczem. i RFID
JA-154E-GR to dwukierunkowo komunikujący się bezprzewodowy moduł dostępowy z wyświetlaczem LCD, klawiaturą i czytnikiem RFID do kontroli systemu. Zawiera jeden segment sterujący i w razie potrzeby można go wyposażyć w maksymalnie 20...
Kod produktu: 2209-078 EAN: 8595614127615 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
JA-154E-GR to dwukierunkowo komunikujący się bezprzewodowy moduł dostępowy z wyświetlaczem LCD, klawiaturą i czytnikiem RFID do kontroli systemu. Zawiera jeden segment sterujący i w razie potrzeby można go wyposażyć w maksymalnie 20 segmentów JA-192E-GR.
| Typ modułu | bezprzewodowy moduł dostępowy z wyświetlaczem LCD, klawiaturą i czytnikiem |
| Zasilacz | 4 baterie alkaliczne AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Żywotność baterii | 1–2 lata w zależności od ustawienia |
| Częstotliwość | 868,1 MHz, protokół JABLOTRON |
| Zakres | ok. 200 m (teren otwarty) |
| Pobór energii | 0,5 W przy zastosowaniu zewnętrznego zasilacza |
| Karta | 125 kHz |
| Kolor | szary |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















