JA-156E* - biały - bezprzewodowy klucz dotykowy z wyświetlaczem i czytnikiem RFID
Klawiatura dotykowa JABLOTRON Natus w wersji bezprzewodowej z 5-calowym wyświetlaczem i czytnikiem kart RFID do sterowania systemem bezpieczeństwa. Wyświetla stan systemu i jego komponentów po prawidłowej autoryzacji. Klawiatura dotykowa wymaga...
Kod produktu: 2403-144 EAN: 8595614128094 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Klawiatura dotykowa JABLOTRON Natus w wersji bezprzewodowej z 5-calowym wyświetlaczem i czytnikiem kart RFID do sterowania systemem bezpieczeństwa. Wyświetla stan systemu i jego komponentów po prawidłowej autoryzacji. Klawiatura dotykowa wymaga zasilania. Jest kompatybilna z centralami alarmowymi JA-103K i JA-107K.
| Typ modułu | Bezprzewodowy |
| Zasilanie | Wymagane, Bateria jest tylko zapasowa |
| Zasilanie | 12 V DC / 300 mA (8 - 15 V) |
| Bateria zapasowa | 1 szt. BAT-3V7-2500 mAh (brak w zestawie) |
| Czas pracy baterii | min. 48 godzin |
| Czas ładowania | 6 - 7 godzin przy 80% pojemności |
| Częstotliwość | 868,1 MHz, Protokół JABLOTRON |
| Zasięg | około 200 m (otwarty teren) |
| Karta | 125 kHz (RFID) |
| Kolor | Biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















