Kamera słoneczna Viking HDs05 4G
Kamera solarna Viking HDs05 4G
Kamera solarna Viking HDs05 4G oferuje wysoką rozdzielczość 2304 x 1296, stopień wodoodporności IP66 oraz noktowizję o zasięgu do 20 metrów. Dzięki panelowi słonecznemu jest całkowicie niezależna od...
Kod produktu: VHDS054G EAN: 8595656504054 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera solarna Viking HDs05 4G
Kamera solarna Viking HDs05 4G oferuje wysoką rozdzielczość 2304 x 1296, stopień wodoodporności IP66 oraz noktowizję o zasięgu do 20 metrów. Dzięki panelowi słonecznemu jest całkowicie niezależna od sieci energetycznej.
Kamera wyposażona jest w czujnik PIR, który niezawodnie wykrywa ruch do 20 metrów. Ponadto posiada funkcję wykrywania temperatury i rozpoznawania zwierząt za pomocą sztucznej inteligencji.
Urządzenie to jest idealne do ochrony domu, firmy i na zewnątrz bez zasilania.
.jpg)
Działa tylko z kartą SIM 4G (nie jest kompatybilny z kartami SIM operatora Orange), a kod PIN na karcie musi być dezaktywowany.
.
Kluczowe cechy:
- Pełnokolorowe widzenie nocne:Dzięki czujnikowi 1.6 i obiektywowi, zapewnia kolorowe widzenie nocne nawet w warunkach słabego oświetlenia.
- Detekcja PIR: Trzy soczewki PIR pozwalają na większy zasięg i większą odległość wykrywania do 20 metrów.
- Zasilanie słoneczne: 5W monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny zapewnia ekologiczną i zrównoważoną moc, uzupełnioną mocną baterią 7800mAh.
- Rozpoznawanie zwierząt z obsługą sztucznej inteligencji: Inteligentne wykrywanie zwierząt z obsługą przechowywania w chmurze.
- Wbudowany GPS i wykrywanie temperatury: Śledzenie lokalizacji i temperatury w czasie rzeczywistym (opcjonalnie).
- Dwukierunkowe audio: Łatwa komunikacja dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi.
- Jakość wideo: Rozdzielczość 2304 x 1296 przy 15 fps zapewnia ostry i szczegółowy obraz.
- Wytrzymała konstrukcja: Wodoodporność IP66, odpowiednia do użytkowania na zewnątrz w temperaturach od -30°C do +60°C.
- Wygodne sterowanie: Połączenie poprzez kod QR i Bluetooth, sterowanie poprzez aplikację Ucon dostępną dla systemów Android i iOS.
.jpg)
Kamera Viking HDs05 4G Solar Camera to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodnej, ekologicznej i wydajnej kamery do monitoringu z zaawansowanymi funkcjami i łatwą obsługą za pomocą aplikacji UBOX.
.jpg)
Zakres pakietu:
1 szt - Panel słoneczny z kablem zasilającym
1 szt - Stała lina
1 szt - Instrukcja obsługi
1 szt - Kamera
2 szt - Mocowanie
1 szt - Kabel ładujący
1 szt - Zestaw śrub
| Specyfikacja techniczna: | |
| Model: | Kamera solarna Viking HDs05 4G |
| Czujnik | Czujnik światła czarnego SP2316 z soczewką światła czarnego 1.6, zapewniający pełnokolorowe widzenie nocne w warunkach słabego oświetlenia | .
| PIR: | 3 soczewki PIR (szerokokątna podwójna PIR + PIR dalekiego zasięgu); zapewniają większą odległość wykrywania i szerszy kąt widzenia |
| Panel słoneczny: | 5W monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Wykrywanie temperatury: | Wbudowany moduł wykrywania temperatury do wykrywania temperatury otoczenia w czasie rzeczywistym (opcjonalnie) |
| GPS: | Wbudowany moduł GPS do pozycjonowania w czasie rzeczywistym (opcjonalnie) |
| Anthena: | 5DB antena 4G, bardziej stabilny sygnał |
| Rozpoznawanie zwierząt z obsługą sztucznej inteligencji: | Tak, wymaga przechowywania w chmurze |
| Chipset: | T41ZL |
| Image Sensor: | 3MP sensor CMOS 1/3″ |
| Piksele: | 2304 X 1296/15fps 640 X 360/15fps |
| Wykrywanie ruchu: | Czujnik PIR+, zasięg 15-20 metrów |
| Prędkość wyzwalacza: | |
| Tryb nocny: | 4 sztuki, światło podczerwone 940nm, promieniowanie podczerwone jest niewidoczne |
| Dystans podczerwieni: | około 20 metrów |
| Moduł 4G: | Moduł o niskim poborze mocy dostosowany do układu ASR |
| Soczewka: | Custom lens, horizontal FOV 60 degrees |
| Bateria: | 3-częściowa bateria 18650, całkowita pojemność to 7800mAh |
| Dźwięk: | Dźwięk jednokierunkowy/dwudrożny |
| Połączenie: | Kod QR i Bluetooth |
| System: | Linux + Rtos |
| Kodowanie audio: | AAC i G.726 |
| Video Format: | H264/H265 |
| Network Protocol: | TCP/IP,HTTP,TCP,UDP,DHCP,DNS,P2P |
| Karta SIM: | Nano SIM |
| Alarm: | Tak |
| Przyciski: | Włącznik/wyłącznik, przycisk resetowania |
| Przechowywanie: | Obsługa kart CF (do 128 GB) i przechowywanie w chmurze (opcjonalnie przez aplikację) |
| Playback: | Odtwarzanie listy zdarzeń i odtwarzanie pamięci masowej w chmurze |
| Waterproof rating: | IP66 |
| Dwukierunkowa transmisja dźwięku: | Tak |
| Wniosek: | UCon, Android, iOS |
| Temperatura pracy: | -30°~+60° |
| Wilgotność robocza: | <=80%RH |
| Reproducent: | Built-in |
| Mikrofon: | Wbudowany, Wysoka czułość -38dB |
| Tryb zasilania: | Solar/USB-C |
| Odpowiedni adapter do ładowania - parametr: | DC 5V/2A |
| Waga: | Kamera 341g, panel słoneczny 303g |
| Wymiary: | Kamera 14 x 10 x 8 cm, panel słoneczny 18,3 x 16,3 cm |
| Cena usługi Cloud Storage: | |
| 30-dniowa subskrypcja (7-dniowy zapis archiwum w chmurze) | 1.99 USD |
| 30-dniowa subskrypcja (30-dniowy zarchiwizowany zapis w chmurze) | 3.99 USD |
| 180-dniowa subskrypcja (7-dniowy zarchiwizowany zapis w chmurze) | 10,99 USD |
| 180-dniowa subskrypcja (30-dniowy zarchiwizowany zapis w chmurze) | 19,99 USD |
| 360-dniowa subskrypcja (7-dniowy zarchiwizowany zapis w chmurze) | 19.99 USD |
| 360-dniowa subskrypcja (30-dniowy zarchiwizowany zapis w chmurze) | 39,99 USD |
Zdjęcia produktów służą wyłącznie celom informacyjnym.
Specyfikacje techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.


Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















