SXKD-5E-FTP-PE - Solarix zewnętrzny, 305 m/opakowanie, Fca
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony jako SXKD-5E-FTP-PE, to niezawodny, ekranowany kabel kategorii 5E do stosowania na zewnątrz, przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to F/UTP, powłoka PE...
Kod produktu: 1912-047 EAN: 8595684701272 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony jako SXKD-5E-FTP-PE, to niezawodny, ekranowany kabel kategorii 5E do stosowania na zewnątrz, przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to F/UTP, powłoka PE odporna na promieniowanie UV, klasa reakcji na ogień Fca i stopień ochrony IP67. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości miedzi 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. Podobnie jak inne kable Solarix, kabel SXKD-5E-FTP-PE jest oznaczony w metrach na 1 m w zakresie od 0 do 305 m. Kabel dostarczany jest w bardzo wytrzymałym, trójwarstwowym, polerowanym pudełku kartonowym (zawsze oznaczonym kolorem zgodnie z do rodzaju kabla), na którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie, w tym kody kreskowe, partia produkcyjna, opis i najważniejsze parametry techniczne. Przy montażu w gruncie zalecamy zawsze stosować zabezpieczenie HDPE.
| Rodzaj kabla | FTP |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 5e |
| Drut | drut |
| Średnica przewodu | 0,5 mm |
| Zastawianie | Tak |
| Projektowanie ekranowania | folię wokół wszystkich 4 par |
| Powłoka zewnętrzna | PE |
| Reakcja na ogień | FC |
| Zewnętrzna średnica kabla | 6,2 mm |
| Kolor płaszcza | czarny |
| Opakowanie | 305 metrów, pudełko |
| Waga paczki | 12 kg |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















