SXKL-5E-FTP-PVC-GY - Solarix, 305m/opakowanie, Fca
Kable Solarix typu licna przeznaczone są do produkcji kabli połączeniowych. O ich elastyczności dba fakt, że poszczególne żyły tworzą tzw. kabel, który jest spleciony z siedmiu cienkich drutów miedzianych o średnicy 0,18 mm. Kable...
Kod produktu: 2306-027 EAN: 8595684701340 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kable Solarix typu licna przeznaczone są do produkcji kabli połączeniowych. O ich elastyczności dba fakt, że poszczególne żyły tworzą tzw. kabel, który jest spleciony z siedmiu cienkich drutów miedzianych o średnicy 0,18 mm. Kable dostępne są w wersji ekranowanej i nieekranowanej. W przypadku kabla FTP ekran wykonany jest z folii aluminiowej, a kolor powłoki PVC jest szary. Nieekranowana płyta czołowa Solarix jest dostępna w kolorze szarym z osłoną z PCV. Kabel licna nie nadaje się do okablowania poziomego ze względu na swoje właściwości (głównie większe tłumienie).
| Rodzaj kabla | FTP |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 5e |
| Drut | lina |
| Średnica przewodu | 7 x 0,18 mm |
| Zastawianie | Tak |
| Projektowanie ekranowania | folię wokół wszystkich 4 par |
| Powłoka zewnętrzna | PCV |
| Reakcja na ogień | FC |
| Zewnętrzna średnica kabla | 6,1 mm |
| Kolor płaszcza | szary |
| Opakowanie | 305 metrów, pudełko |
| Waga paczki | 13,2 kg |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















