Zewnętrzna lampa solarna LED VIKING D66
D66 Solar LED Overhead Light
Solarna lampa LED z 66 diodami LED o wysokiej jasności jest idealna do oświetlania terenów zewnętrznych bez możliwości podłączenia do sieci energetycznej, takich jak. Dzięki zasilaniu...
Kod produktu: D66 EAN: 8595656509141 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
D66 Solar LED Overhead Light
Solarna lampa LED z 66 diodami LED o wysokiej jasności jest idealna do oświetlania terenów zewnętrznych bez możliwości podłączenia do sieci energetycznej, takich jak. Dzięki zasilaniu słonecznemu, lampa LED jest całkowicie samowystarczalna i niezależna od zasilania sieciowego. Jego instalacja jest bardzo prosta. Niezależnie od tego, czy zainstalujesz lampę na ścianie, czy podłączysz ją do ziemi, jesteś w stanie oświetlić dowolną przestrzeń w kilka chwil i bez potrzeby dodatkowego okablowania.
.

Bateria w lampce solarnej zapewnia wystarczającą moc do całonocnego oświetlenia. 8-15 godzin.

Kolejną zaletą, oprócz łatwości montażu i mobilności, jest indywidualna regulacja natężenia oświetlenia w zależności od aktualnych potrzeb. Rozproszenie światła wynosi do 270° !Odporność na deszcz i wodę IP65 chroni lampę przed żywiołami takimi jak deszcz, bryzgająca woda, silny wiatr z deszczem, śnieg itp. Lampa oświetli Ci drogę w każdych warunkach pogodowych.
>

Kluczowe cechy:
>- 66 diod LED o jasności 650 lm .
- Zasilany energią słoneczną .
- Łatwa instalacja na ścianie lub w ziemi
- Wystarczająca moc dla oświetlenia całonocnego
- 3 tryby intensywności światła (100%, 50%, 30%)
- Rozproszenie światła do 270° dzięki rotacji światła
- Odporność na deszcz i wodę IP65
- czas świecenia 8-15 godzin w zależności od natężenia światła

| Specyfikacja techniczna | |
| Designation | VIKING D66 |
| Panel słoneczny: | 5.5V/1W |
| Luminancja: | 650 lm |
| Liczba diod LED: | 66 pcs |
| Typ baterii: | Bateria litowo-jonowa 2200mAh/3.7V |
| Poziom ochrony: | IP65 (ważne tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są zakryte, np. silikonową osłoną ochronną) |
| Rozproszenie światła: | 270° |
| Mody: | 30%, 50%, 100% |
| Light Dimension | 377 x 175 x 120 mm |
| Certyfikacja: | CE, RoHS, FCC |
| Rozmiar opakowania: | 180 x 70 x 140 mm |
| Waga produktu: | 320g |
| Czas ładowania: | około 8h |
| Materiał: | ABS+PC |
| Kolor jasny: | biały, 6000K |
>
Zdjęcia produktów służą wyłącznie celom informacyjnym.


Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















