RAK1-EM v2 - czytnik kart z klawiaturą - ZEWNĘTRZNY METAL
Autonomiczny czytnik kart z klawiaturą w solidnej metalowej obudowie. Czytnik przeznaczony jest do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Autoryzacja użytkownika możliwa jest poprzez wprowadzenie kodu, dołączenie karty lub potwierdzenie karty...
Kod produktu: 1908-013 EAN: 8595584646475 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Autonomiczny czytnik kart z klawiaturą w solidnej metalowej obudowie. Czytnik przeznaczony jest do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Autoryzacja użytkownika możliwa jest poprzez wprowadzenie kodu, dołączenie karty lub potwierdzenie karty kodem. Sygnał wyjściowy z czytnika ma postać przekaźnika. Możliwe jest również użycie wejścia przycisku wyjścia do obsługi drzwi.
| Typ modułu | czytnik z klawiaturą |
| Zasięg odczytu | Karta: 2,5 - 5 cm |
| Zasięg odczytu | Wisiorek: 0 - 2,5 cm |
| Upoważnienie | karta lub kod (karta i kod) |
| Programowanie czytnika | za pomocą klawiatury na czytniku |
| Karta | Standard EM 125 kHz |
| Liczba użytkowników | maks. 1000 |
| Kod instalacji | tak, 1 |
| Długość kodu użytkownika | 4 - 6 cyfr |
| Zasilacz | 9–18 V prądu stałego |
| Obecne zużycie | maks. 80 mA |
| Sygnał wyjściowy z czytnika | 1 x przekaźnik, NC / NO |
| Maks. obciążenie przekaźnika wyjściowego | 12 V / 3 A |
| Czas aktywacji przekaźnika | 1 - 99 sek. |
| Wejście | kontakt drzwiowy |
| Przycisk wyjścia | tak |
| Wyjście alarmowe | tak |
| Manipulować | tak, aktywacja brzęczyka |
| Sygnalizacja optyczna | Czerwone/zielone/żółte diody LED |
| Sygnalizacja dźwiękowa | tak, brzęczyk |
| Przyciski podświetlenia | tak |
| Wykonanie | solidna metalowa osłona |
| Kolor | srebrny, czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















