ARD1731-W2(868) - Bezprzewodowa czujka PIR AirShield z kamerą IP, odporność na PET 18kg
Bezprzewodowa pasywna czujka na podczerwień z kamerą IP i zasięgiem czujki 12 m/86°, wysyłająca tylko 6 obrazów/10 s przy wykryciu włamania, rozdzielczość 2 Mpix (1600 x 1200 px), poziomy kąt kamery 88°, oświetlenie LED IR 12 m, pomiar...
Kod produktu: 2306-228 EAN: 6923172546647 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa pasywna czujka na podczerwień z kamerą IP i zasięgiem czujki 12 m/86°, wysyłająca tylko 6 obrazów/10 s przy wykryciu włamania, rozdzielczość 2 Mpix (1600 x 1200 px), poziomy kąt kamery 88°, oświetlenie LED IR 12 m, pomiar temperatury środowiska, odporność na PET do 18 kg, 3-stopniowa regulacja czułości, cyfrowa kompensacja temperatury, filtr światła białego: 2000 lx, wysokość montażu: 2,2 m, wskaźnik stanu LED, zabezpieczenie przed manipulacją przez osoby niepowołane, technologia bezprzewodowa 868 MHz, bezpieczeństwo transmisji danych szyfrowanie AES-128, zasięg transmisji: RF:1200m (otwarta przestrzeń), RF-HD: 300m (otwarta przestrzeń), obsługa automatycznego przełączania kanałów RF, dwukierunkowa czujka z pełną detekcją ruchu, zdalna konfiguracja za pomocą aplikacji, łatwa instalacja , zasilanie: 3 baterie CR123A, żywotność 4 lata przy detekcji 2x w tygodniu.
| Typ urządzenia | bezprzewodowa czujka PIR z kamerą IP i odpornością na PET |
| Zasilacz | 3x baterie: CR123A (w zestawie), żywotność do 4 lat |
| Częstotliwość | 868 MHz, dwukierunkowa technologia bezprzewodowa, szyfrowanie AES-128 |
| Zasięg sygnału | RF: 1200 m (otwarta przestrzeń), RF-HD: 300 m (otwarta przestrzeń) |
| Wykrycie | Odporność na PIR + PET + kamera IP (tylko obrazy JPEG 1600 x 1200 px) |
| Zasięg PIR | 12 m |
| Kąt widzenia (w poziomie) | PIR 86°, kamera IP 88° |
| Czułość wykrywania PIR | automatyczny/wysoki/filtrujący alarm zwierząt do 18kg |
| Kamera | Czujnik CMOS z automatycznym przełączaniem nagrywania w dzień (kolor) i noc (cz.-b.), tylko obrazy JPEG 1600 x 1200 px |
| Blask | 12 m (IR tylko podczas wykonywania sekwencji zdjęć) |
| Kompensacja podświetlenia | filtr światła białego 2000lux |
| Wskaźnik ledowy | Wskaźnik stanu LED |
| Sygnalizacja | wskaźnik poziomu sygnału |
| Funkcjonować | zintegrowany czujnik temperatury, cyfrowa kompensacja temperatury |
| Instalacja | wysokość montażu: 2,2 m |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















