IPC-HDW5442TM-ASE-S3 CZARNY - 2,8 mm - czarny 4Mpix Starlight, 50m, WDR, AI, MIC, ePoE
Zewnętrzna czarna kopułkowa kamera IP z serii Pro AI z technologią Starlight. Obiektyw stały 2,8 mm (kąt 113°), inteligentne oświetlenie IR o zasięgu 50 m, zintegrowany mikrofon. Rozdzielczość 4 Mpix. Funkcje WDR (140 dB) i 3D-DNR...
Kod produktu: 2306-079 EAN: 6923172578761 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna czarna kopułkowa kamera IP z serii Pro AI z technologią Starlight. Obiektyw stały 2,8 mm (kąt 113°), inteligentne oświetlenie IR o zasięgu 50 m, zintegrowany mikrofon. Rozdzielczość 4 Mpix. Funkcje WDR (140 dB) i 3D-DNR poprawiające jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych. Kamera wyposażona jest w inteligentną detekcję (sztuczna inteligencja AI + reguły IVS - ochrona obwodowa, rozpoznawanie osób i pojazdów, klasyfikacja obiektów, liczenie osób, wykrywanie twarzy itp.). Slot na kartę SD, PoE/ePoE lub zasilanie 12 V=. Obrót w trzech osiach. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Kula kopułowa |
| Rada | Dla serii AI |
| Element czujnikowy | 1/1,8” 4-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Wrażliwość na światło | 0,002 luksa przy F1,6 |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodu, liczenie osób, wykrywanie twarzy, światło gwiazd |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DZIEŃ/NOC - ICR (filtr odcinający IR) |
| Blask | 50 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 113° |
| Różnica | 4 Mpix |
| Liczba pikseli | 2688 x 1520 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje mobilne DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 140dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI + zasady IVS - ochrona obwodowa, rozpoznawanie osób i pojazdów, klasyfikacja obiektów, liczenie osób, wykrywanie twarzy itp. |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 V=/7,2 W |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















