IPC-HFW5541E-Z5E-S3 - 7 - 35 mm - 5 Mpix Starlight, 120 m, MIC, wejścia/wyjścia audio i alarmowe, ePoE, antywandalowa, wykrywanie WizMind Series S
Zewnętrzny czujnik antywandalowy IP WizMind serii S Starlight. Oferuje inteligentne wykrywanie ruchu SMD 3.0, perymetr z kategoryzacją obiektów ludzkich/pojazdów, wykrywanie zapomnianych/znikniętych obiektów. AI SSA do dynamicznego...
Kod produktu: 2309-112 EAN: 6923172587756 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzny czujnik antywandalowy IP WizMind serii S Starlight. Oferuje inteligentne wykrywanie ruchu SMD 3.0, perymetr z kategoryzacją obiektów ludzkich/pojazdów, wykrywanie zapomnianych/znikniętych obiektów. AI SSA do dynamicznego dopasowywania obrazu, wykrywania twarzy, liczenia osób, metadanych wideo, map ciepła, inteligentnego wyszukiwania, wykrywania dźwięku. Rozdzielczość 5 Mpix, inteligentna podczerwień 120 m, obiektyw 7-35 mm (31°-11°), mikrofon, karta micro SD.
.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Liczba elementów | Pocisk |
| Linia | WizMind Series S |
| Element czujnikowy | 1/2.7" 5-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,0009 lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,0005 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD3.0, inteligentne wykrywanie obiektów, AI SSA, wykrywanie twarzy, liczenie osób, metadane wideo, mapa ciepła, inteligentne wyszukiwanie, Inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Tryb nocny | Tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Luminancja | 120 m |
| Typ obiektywu | silnikowy |
| Obiektyw | 7-35 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 31°-11° |
| Rozdzielczość | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2960 x 1668 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Inteligentna detekcja ruchu SMD 3.0 i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów, wykrywanie zapomnianych i brakujących obiektów, funkcja AI SSA dynamicznie dostosowująca obraz do warunków oświetlenia otoczenia, wykrywanie twarzy, liczenie osób, metadane wideo, mapy ciepła, inteligentne wyszukiwanie, Inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Funkcje ustawialne | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, inteligentne oświetlenie, defog, AFSA, obrót obrazu, lustro, maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon, 1/1 |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 2 kanały w: styk mokry, 5 mA 3V-5 VDC / 1 kanał out: styk mokry, 300 mA 12V DC |
| Karta SD | Micro SD (maks.512 Zasilanie |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE/ePoE lub 12 VDC/Basic: 3,6 W (12 VDC); 4,7 W (PoE) Maks. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 10,4 W (12 VDC); 13,0 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















