JA-122PC-GR - szary - autobusowy PIR z weryfikacją fotograficzną. kamera
Służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzu budynków, łącznie z wizualnym potwierdzaniem wystąpienia alarmu. Po wykryciu ruchu kamera czujki wykonuje kolorowy obraz o rozdzielczości do 640x480 pikseli. Typ detektora cyfrowa czujka...
Kod produktu: 2309-147 EAN: 8595614129077 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzu budynków, łącznie z wizualnym potwierdzaniem wystąpienia alarmu. Po wykryciu ruchu kamera czujki wykonuje kolorowy obraz o rozdzielczości do 640x480 pikseli.
| Typ detektora | cyfrowa czujka BUS PIR z kamerą 90° |
| Adresowanie czujki w systemie | jedno stanowisko |
| Ustawienia detektora | Oprogramowanie F-link z komputera |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Pobór prądu w trybie gotowości/alarmowym | 5mA/110mA |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Zakres | 12 m |
| Kąt widzenia (w poziomie) | kamera: 90° |
| Nieruchomości | rozmiar obrazu: (typowo) 2-10kB / 2-64kB (6kB / 35kB) |
| Montaż/montaż | na ścianie, w rogu |
| Różnica | LQ 320x240; Wysoka rozdzielczość 640 x 480 pikseli |
| Nieruchomości | czas transmisji obrazu LQ do centrali alarmowej: do 20 sek. (idealnie 10 sekund) |
| Funkcjonować | tworzenie migawek na żądanie |
| Funkcjonować | zasięg błysku: maks. 3 m |
| Wyjście alarmowe | autobusem BUS |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | szary |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















