IPC-HFW3849T1-AS-PV-S4 - 3,6 mm - 8 Mpix, 30 m IR i 30 m biała dioda LED, WizSense 3 Series, mikrofon i głośnik, aktywne odstraszanie
Bullet IP WizSense seria 3, inteligentne podwójne oświetlenie, ochrona obwodowa IVS, wykrywanie ludzi/pojazdów SMD 4.0, inteligentne wyszukiwanie. Szybkie wyszukiwanie poruszających się obiektów QuickPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA,...
Kod produktu: 2406-089 EAN: 8595584663014 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bullet IP WizSense seria 3, inteligentne podwójne oświetlenie, ochrona obwodowa IVS, wykrywanie ludzi/pojazdów SMD 4.0, inteligentne wyszukiwanie. Szybkie wyszukiwanie poruszających się obiektów QuickPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, zintegrowany podwójny mikrofon i głośnik (dwukierunkowa komunikacja audio), wejścia/wyjścia alarmowe, gniazdo micro SD. Zasilanie PoE lub 12 VDC.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | WizSense 3 Series |
| Element detekcyjny | 1/2.8" CMOS |
| Czułość na światło | 0,004 lux@F1.0 (kolor, 30 IRE) 0,0004 lux@F1.0 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Technologie | IVS (ochrona obwodowa); SMD 4.0; Inteligentne wyszukiwanie; Quick Pick; AI SSA |
| Inteligentna analiza wideo | IVS (ochrona obwodowa); SMD (wykrywanie ludzi i pojazdów) 4.0; Inteligentne wyszukiwanie; Quick Pick (funkcja szybkiego wyszukiwania poruszających się obiektów w zaznaczonym obszarze); AI SSA (dynamiczna adaptacja obrazu do warunków oświetlenia otoczenia) |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz podczerwieni, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, kamera może oczywiście być również ustawiona na normalne tryby, brak oświetlenia w ogóle, tylko nocne IR LED lub tylko białe LED |
| Jasność | 30 m (IR 850 nm) 30 m (światło białe) |
| Typ obiektywu | stały |
| Soczewka | 3,6 mm |
| Kąt kadrowania (poziomy) | 85° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 × 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | Strumień główny: 3840 × 2160@(1 fps-30 fps) Strumień podrzędny: 704 × 576@(1 fps-25 fps)/704 × 480@(1 fps-30 fps) Trzeci strumień: 1920 × 1080@(1 kl./s-30 kl./s) |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI | Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Aplikacja mobilna DSS, SmartPSS Lite i oprogramowanie DSS, Zarządzanie DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Wejścia/wyjścia audio | zintegrowany podwójny mikrofon i głośnik (możliwość dwukierunkowej komunikacji audio) |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: 5mA 3V-5 VDC/1 kanał out: 300mA 12 VDC |
| Karta SD | FTP; SFTP; karta Micro SD (obsługa max. 256 G); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Zasilanie | 12 V DC/PoE (802.3af) Podstawowe: 4,5 W (12 VDC); 5,5 W (PoE) Maks. (ciągnący strumień+światło ostrzegawcze+głośnik+włączone ciepłe światło): 7,6 W (12 VDC); 9,1 W (PoE) |
| Materiał | metal i plastik |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















