IPC-UFW3459T-AS-IL - 3.6 mm - 4Mpix Smart Podwójne podświetlenie, 60m IR, 50m biały LED, AI, SMD, MIC, alarm oraz
Zewnętrzna kamera IP z serii WizSense z podwójnym oświetleniem, mikrofonem, sztuczną inteligencją i czujnikiem o wysokiej czułości. Oświetlacz podczerwieni w trybie nocnym wyświetla czarno-biały obraz, a po inteligentnym wykryciu osoby lub...
Kod produktu: 2404-053 EAN: 6939554946516 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera IP z serii WizSense z podwójnym oświetleniem, mikrofonem, sztuczną inteligencją i czujnikiem o wysokiej czułości. Oświetlacz podczerwieni w trybie nocnym wyświetla czarno-biały obraz, a po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu aktywuje białe światło LED i zmienia kolor, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na teren. Oczywiście kamera może być również ustawiona na normalne tryby, całkowicie bez podświetlenia, tylko nocny oświetlacz IR LED lub tylko biały oświetlacz LED.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | Seria WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.9" 4-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,006 Lux@F1.6(kolor, 30IRE) 0.0006 Lux@F1.6(CZARNO-BIAŁY, 30IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Technologie | Smart Dual Illumination, Artificial Intelligence, Perimeter Protection, SMD Plus |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczne oświetlenie IR, które nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, a po wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na teren, Kamerę można oczywiście zamontować |
| Podświetlenie | 60m IR LED i 50m białe LED |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 3,6 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 84° |
| Rozdzielczość | 4 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 2688 x 1520 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 | Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikacje DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, reguły IVS, ochrona obwodowa i detekcja ruchu SMD Plus z klasyfikacją obiektów |
| Konfigurowalne funkcje | AI, IVS, SMD, ROI, WDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, Mirror, maskowanie prywatności, detekcja ruchu | Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał na zewnątrz: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 2 W (12 VDC); 2,6 W (PoE) Maks. (H.265+inteligencja włączona + WDR + iluminator włączony): 6,1 W (12 VDC); 7,2 W (PoE) | Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal | Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















