JA-169P* - bezprzewodowy na zewnątrz dwustrefowa czujka PIR
Czujka przeznaczona jest do wykrywania ruchu ludzi w środowisku zewnętrznym. Część optyczna czujki zawiera dwa czujniki PIR z logiką AND. Sygnał alarmowy generowany jest tylko wtedy, gdy obie płaszczyzny detekcji przecinają się w tym samym...
Kod produktu: 2209-105 EAN: 8595614127400 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czujka przeznaczona jest do wykrywania ruchu ludzi w środowisku zewnętrznym. Część optyczna czujki zawiera dwa czujniki PIR z logiką AND. Sygnał alarmowy generowany jest tylko wtedy, gdy obie płaszczyzny detekcji przecinają się w tym samym czasie.
| Typ urządzenia | bezprzewodowy zewnętrzny czujnik PIR |
| Zasilacz | 1 x bateria litowa typu CR123A (3,0 V / 1,4 Ah) |
| Żywotność baterii | około 3 lata |
| Częstotliwość robocza | Protokół JABLOTRON 868,1 MHz |
| Zasięg sygnału | do 300 m dla bezpośredniej widoczności |
| Obszar wykrywania | 15 m / 85°; 11 segmentów |
| Wysokość montażu | 0,8 - 1,5 m |
| Detekcja ruchu | 0,3 – 1,5 m/s |
| Oszczędzacz | opcjonalnie 5 s lub 120 s |
| Okładka | IP45 |
| Waga | 380 gr |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















